KONST / Litografier / Färglitografier 15042057
nr 1504 2057
Rob E Olson
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 3 st, "Konkret Konst 1-3". Signerad, numrerad 125/225, daterad -03. Färglitografi, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Rob E Olson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:56:15
900 kr
21 nov